Blog Tanıtımları Moda

Zevzek Kadın Yaşam Blogu hepsiblogger.com’da

zevzekkadin

Zevzek Kadın, Güzellik, sağlık, moda hakkında yazan, kısaca mutlu, bakımlı ve sağlıklı bir yaşama dair her şeyin yer aldığı bir blog olarak bizlere rehberlik etmektedir.

Zevzek Kadın blogunu ve kendini aşağıdaki gibi tanımlamaktadır:

Merhaba ben Zevzek, hayatta tecrübelerini paylaşan, fikirlerini açıkça belirten ve yazan biriyim. Dolayısıyla düşüncelerimi duyurabileceğim bir blog kurmaya karar verdim ve ‘Zevzek Kadın’ blogunu kurdum.
Sağlık, güzellik, moda, düşüncelerim gibi belirlediğim bazı alanlarda tecrübelerimi ve bilgili olduğum her şeyi yazmaya çaba gösteriyorum. Önemli olanın anılar ve deneyimler olduğunu, insanın yalnızca paylaştıkça mutlu olabileceğini ilke haline getirmiş biri olarak aynı özenle yazıyorum.
Blogumun adı her ne kadar, Zevzek Kadın olsa da elbette yalnızca kadınlara has paylaşım yapmıyorum. Film incelemeleri, kitap yorumları, gündemdeki olaylara bakış açımı da belirten yazılar yayınlıyorum.

 

İlgili Linkler:

Zevzek Kadın’ın güncel yazılarını takip etmek isterseniz
https://zevzekadin.blogspot.com/

Facebook sayfası için https://www.facebook.com/zevzekadin/

Instagram sayfası için https://www.instagram.com/zevzekadin/

Twitter sayfası için https://twitter.com/Zevzekadin

Zevzek Kadın’a tekrar teşekkür ediyor, blogunda ve yaşamında kendilerine başarılar diliyoruz.

Yeni bloggerlar ile tekrar karşınızda olmak dileğiyle.

Sizde ücretsiz blog tanıtımınızı bizimle yapmak isterseniz [email protected] adresinden veya iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Ayrıca diğer Blog Tanıtımlarını incelemek isterseniz lütfen buraya tıklayın…

Yazar Hakkında

hepsiblogger

Hepsi Blogger sayesinde artık tek tek blogger aramak yok. Artık Blogger severler olarak sizler takip ettiğiniz kişilerin neler yaptığına, nasıl bu işe başladıklarına, nasıl bu kadar popüler olduklarına, en popüler ve güncel yazılarına, kendileri hakkında videolarına Hepsi Blogger üzerinden ulaşabileceksiniz.
Hepsiblogger'da Blogunuzu Tanıtmak İsterseniz Tıklayınız

Blogger olmak mı yoksa Vlogger olmak mı havalı?Yazıyı Oku
+ +