Blog Tanıtımları Hobi Blogları Yaşam

Yelizce Sağlıklı Beslenme –Yaşam Blogu hepsiblogger.com’da

yelizce

Yelizce, yelizcee.blogspot.com.tr, Sağlıklı beslenme, glutensiz ve şekersiz tarifler, güzellik, moda kısaca mutlu ve sağlıklı bir yaşama dair her şeyin yer aldığı bir blok olarak bizlere rehberlik etmektedir.

Yeliz Elikara bloğunu ve kendini aşağıdaki gibi tanımlamaktadır:

Merhaba, ben Yeliz… Ankara Üniversitesi’nden mezun bir filolog olarak 2007 yılından itibaren özel sektörde uzun yıllar çalıştıktan sonra çocuk sahibi oldum ve çalışma hayatıma biraz ara verdim.  Şu an için kreş dönemine kadar oğlum Arden’in gelişimi ve eğitimi benim için her şeyin önünde geliyor. Kısaca tam zamanlı bir anneyim. Hamilelik sürecim ve doğum sonrasında sağlıklı beslenme ve dolayısıyla beraberinde gelen sağlıklı yaşama dair bende ilgiden öte büyük bir aşk oluştu ve kendimi bu yönde geliştirmeye karar verdim. Uludağ Üniversitesi Sağlıklı Beslenme ve Yaşam Koçluğu eğitimimi oldukça iyi bir derece ile tamamladım ve araştırmalarıma yine bu alanda devam ettim. Gördüm ki; başta temel psikoloji olmak üzere pek çok hastalık sağlıklı beslenme ile iyileşiyor ve gördüm ki aslında genetik miras denilen hastalıklar yok. Her şeyin başı sağlıklı beslenme. Ben de bu alandaki bilgi birikimimi, araştırmalarımı, okuduğum yerli yabancı tüm araştırma kitaplarından öğrendiklerimi ve uyguladıklarımı sizlerle paylaşmaya karar verdim ve de bloğumu açtım. Aynı zamanda her kadın gibi güzellik ve bakıma da çok önem verdiğim için bu alandaki tecrübelerimi de sizlerle paylaşmak istedim. Paylaşımlarımı mutlulukla okumanız ve de sizlere bir parça da olsa faydamın olabilmesi dileklerimle…”

İlgili Linkler:

Yelizce’nin güncel yazılarını takip etmek isterseniz tıklayınız

Facebook sayfası için tıklayınız

Instagram sayfası için tıklayınız

Youtube sayfası için: tıklayınız

Ayrıca Türkiye’deki diğer Popüler Hobi bloglarını incelemek isterseniz lütfen buraya tıklayın…

Yazar Hakkında

hepsiblogger

Hepsi Blogger sayesinde artık tek tek blogger aramak yok. Artık Blogger severler olarak sizler takip ettiğiniz kişilerin neler yaptığına, nasıl bu işe başladıklarına, nasıl bu kadar popüler olduklarına, en popüler ve güncel yazılarına, kendileri hakkında videolarına Hepsi Blogger üzerinden ulaşabileceksiniz.
Hepsiblogger'da Blogunuzu Tanıtmak İsterseniz Tıklayınız

Blogger olmak mı yoksa Vlogger olmak mı havalı?Yazıyı Oku
+ +