Blog Tanıtımları Seyahat

Türkanveecegeziyor hepsiblogger.com’da

Merhaba bugün blog tanıtımında “ Türkanveecegeziyor ” blogunun sahipleri Türkan ve Ece hanımlar bizim için aşağıda kendilerini ve bloglarının hikayelerini anlattılar;

turkanveecegeziyor’un asil, cool Türkan’ı ve çılgın, deli dolu Ece’sinden herkese merhaba!

Instagram hikâyemiz başlayalı yaklaşık beş ay oldu ama bizim hikâyemiz aslında dört yıl öncesine dayanıyor.

Birbirimizi tanımadan öncesinde de gezme tutkusuyla deliren iki çılgındık ancak doğru zamanlarda doğru insanlarla seyahat etmeyince bu işin tadının çıkmadığını birbirimizi tanıyınca anladık. Hani derler ya bir insanı tanımak istersen o kişiyle seyahat et diye bizimkide tam o hesap oldu.

Aslında hikayemiz tam olarak şöyle başladı;  öylesine kahve içerken Amsterdam’a mı gitsek acaba dedik ve bir saat içinde kendimizi uçak bileti almış kalacak yer ararken bulduk, Devamı da tamda böyle devam etti, yani ikimizde tam bir gezgin, aceleci, kafasına koyduğunu yapmadan rahat edemeyen insanlarız.

Bu güne kadar 20 ülkeyi karış karış gezdik ve hepsini az önce bahsettiğimiz gibi tamda kahve içerken sürpriz bir şekilde planladık. Yani bu aralar buradayız dersek siz bize aldırmayın yarın aklımıza eser ülke değiştirebiliriz  Bir baktık ki sonunda gezmek için çalışır hale geldik ve günümüzün beter hastalığı tüketim çılgınlığından gezme, tarih ve sanat merakıyla sıyrılabileceğimizi fark ettik.

Yine bir gün kahve molasında niye insanlarla deneyimlerimizi paylaşmıyoruz ki dedik ve dakikasında turkanveecegeziyor çıktı ortaya

İşte temelde hikayemiz bu, yani bu hesabı açarken amanda takipçilerimiz artsında para kazanalım gibi hırsımız olmadı hiç çünkü gezmeyi,tarihi,kültürü sanatı ve en önemlisi anlatmayı çok seviyoruz. İstiyoruz ki insanlar birilerine kendilerine rehberlik etmesi için tonlarca para dökmesinler, istiyoruz ki aslında gezmek ve keşfetmek için bir küçük cesaret yeter, istiyoruz ki biz de toplumca farklı kültürleri tanıyarak farklılıklara alışıp daha medeni olalım.

Bu sebeplerle hesabımızda her fotoğrafın altına o ülkede o şehirde en ekonomik, en kolay ve en eğlenceli nasıl gezersinizin yanıtını kendi ihtiyaçlarımızdan yola çıkarak dilimiz döndüğünce anlatıyoruz. Ama sıkı durun daha bitmedi ülke bilgilerine daha kolay ulaşmanız için gecemizi gündüzümüze katarak www.turkanveecegeziyor.com’u yayına sokmak için hızla çalışıyoruz.

Son olarak samimiyetle ve içtenlikle söylüyoruz ki hadi katılın bize keşfedelim dünyayı ara ara…

 

Instagram sayfası için tıklayınız…

Türkan ve Ece hanımlara tekrar teşekkür ediyor, bloglarında ve yaşamlarında başarılar diliyoruz.

Yeni bloggerlar ile tekrar karşınızda olmak dileğiyle.

Sizde ücretsiz blog tanıtımınızı bizimle yapmak isterseniz [email protected] adresinden veya iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Ayrıca diğer Blog Tanıtımlarını incelemek isterseniz lütfen buraya tıklayın…

Yazar Hakkında

hepsiblogger

Hepsi Blogger sayesinde artık tek tek blogger aramak yok. Artık Blogger severler olarak sizler takip ettiğiniz kişilerin neler yaptığına, nasıl bu işe başladıklarına, nasıl bu kadar popüler olduklarına, en popüler ve güncel yazılarına, kendileri hakkında videolarına Hepsi Blogger üzerinden ulaşabileceksiniz.
Hepsiblogger'da Blogunuzu Tanıtmak İsterseniz Tıklayınız

Blogger olmak mı yoksa Vlogger olmak mı havalı?Yazıyı Oku
+ +