Blog Tanıtımları Teknoloji

Teknoloji Blogu “editorcum.com” hepsiblogger.com’da

editorcum_blog

Ruhan Kural, teknoloji ve web Tasarım blogu editorcum.com’da, web tasarımı ve teknoloji konusunda kazandığı deneyimleri paylaşıyor ve bizlere rehberlik ediyor.

Ruhan Kural blogunu ve kendini aşağıdaki gibi tanımlamaktadır:

Dünyama  hoş geldiniz.

Ben Ruhan Kural . Web Tasarım Editörüyüm. Aynı zamanda kendi sayfamda blogger olarak çalışıyorum.Blog sayfamda,  web tasarımı ve teknoloji konusunda kazandığım deneyimleri paylaşıyorum.

Gelin Dünyanızı oluşturalım.

Blog siteler, kişinin iç dünyasını kelimeler halinde ifade etmesidir. Kişi kendi uzmanlık alanları , denizli escortdeneyimlerini paylaşabilir. Size özel ayrılmış bir alan düşünün bu alanı istediğiniz gibi kullanabiliyorsunuz. Bir blog sitesi kurup dilediğinizce tasarlayıp dilediğinizce içerik üretebiliyorsunuz. Yaptığınız çalışmayı dünya üzerinde paylaşıyorsunuz. Bir blog sayfa açmak günümüz içerik yönetim sistemleri ile artık çok kolay. Blog site açma kararı  özgürlüğe yolculuğun ilk biletidir. Bileti alıp yolculuğa başladığınızda , bunu deneyimlediğiniz an hiç bırakamayacağınız bir aktiviteniz olur.

Gerçek anlamda size öz olan içeriklerinizi paylaşıyorsanız,  aslında bu işte en iyisi olabilmeniz için hiçbir engel yoktur. Blog yazarlığının bel kemiği özgün içeriktir. Yazmaktan zevk alıyorsanız. Anlatmayı paylaşmayı seviyorsanız , bu iş sizin işinizdir. Mutlaka sizi anlayan sizi destekleyen ziyaretçileriniz olacaktır. İşin teknik kısımları kafanızı karıştırmasın bu konuda size yardımcı olabilirim.

İşinizi Dijital Platforma Taşıyalım.

Ürettiğiniz hizmet ve ürünleri bir e-ticaret sitesinde pazarlayalım. Tıpkı işletmenizde yaptığınız sıcak satış gibi dijital platformda da etkili satışlar gerçekleştirebilirsiniz. Günümüz teknolojisinin gelişmesiyle işletmeler işlerini dijital platforma taşıyorlar. E-ticaret siteleriyle ürün ve hizmetlerinizi tüm dünya üzerinde pazarlayabilirsiniz. Müşteri portföyünüzü genişletin. Bu sayede daha çok insana ulaşır daha çok satış gerçekleştirirsiniz. İşletmenize %100 kar sağlayabilirsiniz. Oluşturduğunuz  e-ticaret siteniz tasarımı ürettiğiniz hizmet veya ürüne uygun olmalıdır. Mesela takım elbise satan bir işletmeniz var ise sitenizin tasarımı sade şık olmalıdır. Ziyaretçi siteye giriş yaptığında kendini özel hissetmelidirkendi vizyon misyon , kalite standart belgeleri ve referanslarını paylaşarak kullanıcıya güven vermelisiniz. Web sayfanıza özel indirimler yapmalısınız. Bu rekabetçi sitelerden farkınızı ortaya koyar. Siteye koyulacak ürünün gerçek ve profesyonel fotoğraflarını çekin . Özellikle indirimli ve yeni gelen ürünlerinizi sitenin vitrin bölümüne koyun dikkat çeksin. Kullanıcıların görüşleriyle alakalı bir geri bildirim uygulaması yapın. Satış işlemleri bölümünde çok dikkatli davranın bu bölümü kısa ve öz tutmalısınız. Zira satış kısmında ziyaretçi zor bir panelle karşılaşırsa sıkılıp panelden çıkabilir. Satış ziyaretçi açısından gerilim yaratan bir olaydır. Bu yüzden satış kısmındaki panelde açık renk tonları kullanın ziyaretçi bu bölümde rahatlasın. Satış gerçekleştikten sonra ziyaretçiye mutlaka indirim kodu verin . Bir daha ki alışverişte sizin web sitenize gelmesini sağlayacaktır.

İlgili Linkler:

Blog sitesi: https://www.editorcum.com

Facebook Sayfası İçin: https://www.facebook.com/ruhankural

Instagram Sayfası İçin: https://www.instagram.com/ruhankural/

Linkedin Sayfası İçin: https://www.linkedin.com/in/ruhan-kural-b6ab30173/

Ruhan Bey’e tekrar teşekkür ediyor, bloglarında ve yaşamlarında kendilerine başarılar diliyoruz.

Yeni bloggerlar ile tekrar karşınızda olmak dileğiyle.

Sizde ücretsiz blog tanıtımınızı bizimle yapmak isterseniz [email protected] adresinden veya iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Ayrıca diğer Blog Tanıtımlarını incelemek isterseniz lütfen buraya tıklayın…

Yazar Hakkında

hepsiblogger

Hepsi Blogger sayesinde artık tek tek blogger aramak yok. Artık Blogger severler olarak sizler takip ettiğiniz kişilerin neler yaptığına, nasıl bu işe başladıklarına, nasıl bu kadar popüler olduklarına, en popüler ve güncel yazılarına, kendileri hakkında videolarına Hepsi Blogger üzerinden ulaşabileceksiniz.
Hepsiblogger'da Blogunuzu Tanıtmak İsterseniz Tıklayınız

Blogger olmak mı yoksa Vlogger olmak mı havalı?Yazıyı Oku
+ +