Blog Tanıtımları Hobi Blogları Moda Yaşam

Pembe Dünyam Makyaj-Moda Blogu hepsiblogger.com’da

Pembe Dünyam, makyaj, moda ve yaşam blogu olarak size rehberlik eden ve  makyaj, bakım, moda, seyahat, yaşam aktiviteleri hakkında size bilgiler aktarmaktadır. Pembe Dünyam web sitelerini aşağıdaki gibi tanımlamaktadır;

Makyaj-Moda Blogları

İsmim Ümran. Yaklaşık 4 yıl önce başladım yayın hayatına ve halen de devam ediyorum. İlk etapta amacım sadece makyaja dair bildiklerimi ve öğrendiklerimi okuyucularımla paylaşmak ve bu sayede de bilgi dağarcığımı geliştirmekti. Ama şimdi bi bakıyorum da kocaman bir aile olmuşuz ve pembe dünyama sığdırmadığım şey yok 🙂 Makyaj, moda ve yaşam üzerine öneriler ve daha biçok şeyi sizlerle paylaşmaya çalışıyorum 🙂 Rengarenk bir insanım bunu zaten bloğumu okurken hissedeceksiniz. Enerji dolu bir yengeç kadınıyım. Çalışmak ve yeni şeyler öğrenmek en büyük felsefem! E hadi niye tanışmıyoruz :)???

 

İlgili Linkler;

pembedunyamm.com un güncel yazılarını takip etmek isterseniz tıklayınız

Facebook sayfası için tıklayınız

Instagram sayfası için tıklayınız

Ayrıca Türkiye’deki diğer Popüler Hobi bloglarını incelemek isterseniz lütfen buraya tıklayın…

Yazar Hakkında

hepsiblogger

Hepsi Blogger sayesinde artık tek tek blogger aramak yok. Artık Blogger severler olarak sizler takip ettiğiniz kişilerin neler yaptığına, nasıl bu işe başladıklarına, nasıl bu kadar popüler olduklarına, en popüler ve güncel yazılarına, kendileri hakkında videolarına Hepsi Blogger üzerinden ulaşabileceksiniz.
Hepsiblogger'da Blogunuzu Tanıtmak İsterseniz Tıklayınız

Blogger olmak mı yoksa Vlogger olmak mı havalı?Yazıyı Oku
+ +