Blog Tanıtımları Yaşam

Olumlu Yaşam Blogu hepsiblogger.com’da

olumluyasam

Olumlu Yaşam, isminden de anlaşılacağı gibi olumlu yaşam üzerine yazıların bulunduğu, mutlu bir yaşama dair her şeyin yer aldığı bir blog olarak bizlere rehberlik etmektedir.

Olumlu Yaşam blogunun yazarı Aysima Hanım kendini ve blogunu aşağıdaki gibi tanımlamaktadır:

Merhabalar. Ben Aysima Sarımaden. 23 yaşındayım. Balıkesir Üniversitesi’nin İktisat bölümünden mezun oldum. İş bulma süreci malum sıkıntılı ve sancılı bir süreç. Mezun olduktan sonra altı ay garson olarak ve bir buçuk ayda bir fabrikanın planlamasında personel olarak çalıştım. Nihayetinde tekrar işsizler kervanına katıldım. Bu dönem bana blog açma ve bununla ilgilenme fırsatı verdi. Aslında yıllardır istediğim fakat hep ertelediğim bir şeydi. Şimdi dedim ki neden olmasın. Zaten yazmaya bayılıyorum. O halde ne yazıyorum? Aşırı duygusal insanların her olayı kafasına takıp hayatı kendine zehir etme gibi alışkanlıkları vardır. Ben de tam olarak böyleyim. Peki iyi olmak için ne yapmalıyım? Blogumda da tam olarak bu sorunun cevabı hakim. İlk yazım olan ‘’İyi Hissetmek İçin 10 Adım’’da olduğu gibi diğer yazılarımda da daha mutlu hissetmenin yollarına değineceğim. Umutsuzluğa düştüğüm, zorlandığım anlarda kendimi bundan kurtarmak için ne yapıyorum, ne yiyorum, ne okuyorum hepsini sizinle paylaşacağım. Deneyimleyip bana iyi geldiğini düşündüğüm ne varsa size aktaracağım. Mutlu olmanızı, olmak için çabalamanızı diliyor, yorumlarda buluşmayı bekliyorum.

İlgili Linkler:

Olumlu Yaşam’ın güncel yazılarını takip etmek isterseniz
https://biradetaysima.blogspot.com/

Aysima Hanım’a tekrar teşekkür ediyor, blogunda ve yaşamında kendilerine başarılar diliyoruz.

Yeni bloggerlar ile tekrar karşınızda olmak dileğiyle.

Sizde ücretsiz blog tanıtımınızı bizimle yapmak isterseniz [email protected] adresinden veya iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Ayrıca diğer Blog Tanıtımlarını incelemek isterseniz lütfen buraya tıklayın…

Yazar Hakkında

hepsiblogger

Hepsi Blogger sayesinde artık tek tek blogger aramak yok. Artık Blogger severler olarak sizler takip ettiğiniz kişilerin neler yaptığına, nasıl bu işe başladıklarına, nasıl bu kadar popüler olduklarına, en popüler ve güncel yazılarına, kendileri hakkında videolarına Hepsi Blogger üzerinden ulaşabileceksiniz.
Hepsiblogger'da Blogunuzu Tanıtmak İsterseniz Tıklayınız

Blogger olmak mı yoksa Vlogger olmak mı havalı?Yazıyı Oku
+ +