Blog Tanıtımları Hobi Blogları Moda

Nilgün Özen Aydın Stil ve Tasarım Blogu hepsiblogger.com’da

Nilgün Özen AydınDikiş, Stil, Moda, Kendin Yap, Alışveriş, Kozmetik gibi birçok konuda özetlemek gerekirse yaşama dair her şeyi bulabileceğiniz bir blog olarak bizlere rehberlik etmektedir.

Asıl mesleği İngilizce Öğretmenliği olan Nilgün Hanım babasının terzi olması nedeniyle küçük yaşlardan beri dikiş işleri ile iç içe büyümüş.  Dikiş dikmek, tasarım yapmak gibi şeylerden çok keyif aldığını ancak bunun eğitimini almadığını, alaylı olduğunu, kendine diktiğini ve dostlarının yönlendirmesi ile blog açtığını belirtiyor.

Nilgün Özen Aydın bloğunu ve kendini aşağıdaki gibi tanımlamaktadır:

Münih’te doğdum. ODTÜ İngilizce Öğretmenliği mezunuyum. Yıllarca modaya dair izlenimlerim, çizimlerim ve hayata dair ufak ama güzel dokunuşlarım bu blogda. Kısaca Bir İngilizce Öğretmeninin Tasarım Atölyesine Hoş geldiniz…”

İlgili Linkler:

nilgunozenaydin’ın güncel yazılarını takip etmek isterseniz tıklayınız

Facebook sayfası için tıklayınız

Instagram sayfası için tıklayınız

Twitter sayfası için: tıklayınız

Ayrıca Türkiye’deki diğer Popüler Hobi bloglarını incelemek isterseniz lütfen buraya tıklayın…

Yazar Hakkında

hepsiblogger

Hepsi Blogger sayesinde artık tek tek blogger aramak yok. Artık Blogger severler olarak sizler takip ettiğiniz kişilerin neler yaptığına, nasıl bu işe başladıklarına, nasıl bu kadar popüler olduklarına, en popüler ve güncel yazılarına, kendileri hakkında videolarına Hepsi Blogger üzerinden ulaşabileceksiniz.
Hepsiblogger'da Blogunuzu Tanıtmak İsterseniz Tıklayınız

1 Yorum

Blogger olmak mı yoksa Vlogger olmak mı havalı?Yazıyı Oku
+ +