Blog Tanıtımları Moda

Necla Şölen Moda ve Tasarım Blogu hepsiblogger.com’da

neclasolen

Necla Şölen, moda ve tasarım blogunda tasarım ve dikişe dair her şeyin yer aldığı bir blok olarak bizlere güzel bilgiler vermekte ve yaratıcılığımızı ortaya çıkarmak için rehberlik etmektedir.

Necla Şölen blogunu ve kendini aşağıdaki gibi tanımlamaktadır:

Blog yazmaya 2008 yılında başladım. İlk blogumu  blogcu üzerinden kızım Ayşe Selin adına açtım.  2009 yılında Lezzetli Mutfak adı ile bir blog daha açıp mutfakta yaptıklarımı paylaşmaya başladım. Bu iki blog devam ederken çok sevdiğim arkadaşımla moda üzerine bir blog açtık. Son olarak yoluma 2011 yılında açtığım bu blog ile devam ediyorum.

İlkokuldan beri modaya, çizme, resime hep merakım vardı. Bebeklerime renk renk model model elbiseler dikerdim. Modanın içinde olduğumu hayal eder, stilist olduğumu düşlerdim. Defilelerde benim çizimlerim canlanmış podyumda yürüdüklerini hayal ederdim. Hayallerim olmadı, belki de bende onu gerçekleştirecek güç yoktu. Yalova’da ilk orta lise tahsilimi tamamladım. Hacettepe Üniversitesi SHMYO Anestezi Teknikerliğinden mezun oldum.

Hayalim olan stilistlik mesleğini seçemedim ama evimde kendime ait atölyemde bu duygularımı yaşıyorum. Hiç bir eğitim almadım ama çiziyorum ve dikiyorum.

Evliyim, 2 güzel çocuğum var. Dikiş dikmeyi,  yemek yapmayı, kitap okumayı ve fırsat buldukça gezip tozmayı seven çalışan bir anneyim:=) Blogumda da hayattan hoşlandığım, sevdiğim şeyleri paylaşıyorum. Umarım siz de seversiniz…

İlgili Linkler:

Necla Şölen’in güncel yazılarını takip etmek isterseniz tıklayınız

Instagram sayfası için tıklayınız

Ayrıca Türkiye’deki diğer Popüler Hobi bloglarını incelemek isterseniz lütfen buraya tıklayın…

Yazar Hakkında

hepsiblogger

Hepsi Blogger sayesinde artık tek tek blogger aramak yok. Artık Blogger severler olarak sizler takip ettiğiniz kişilerin neler yaptığına, nasıl bu işe başladıklarına, nasıl bu kadar popüler olduklarına, en popüler ve güncel yazılarına, kendileri hakkında videolarına Hepsi Blogger üzerinden ulaşabileceksiniz.
Hepsiblogger'da Blogunuzu Tanıtmak İsterseniz Tıklayınız

Blogger olmak mı yoksa Vlogger olmak mı havalı?Yazıyı Oku
+ +