Blog Tanıtımları Yaşam

“Hayata Dair” Yaşam Blogu hepsiblogger.com’da

hayata dair

Hayata Dair, Gezi, Sanat, Spor ve Güncel konuların yer aldığı kısacası hayata dair her şeyi içinde barındıran bir blog olarak bizlere rehberlik etmektedir.

Hayata Dair blogunu ve kendini aşağıdaki gibi tanımlamaktadır:

Hayatımızda gelişen güncel olayları, yaşam tarzlarımızda ki gelişmeleri ve eksiklikleri, gelişen teknolojiyi, gezilip görülen yerleri ve buralara gitmek isteyenleri aydınlatmak için Dinlendiren blogunda yazılar yazmaktayız. Blogumuzda hayata dair her şeyi yayınlamaya çalışmakta ve ziyaretçilerimizle etkin bir iletişim kurmaya çalışmaktayız.

Yeni açılan blogumuzda ayrıca devlet memurlarına yönelik bilgiler vermekteyiz. Ayrıca çevre mühendislerinin de ilgisine çekecek yazılar ile karşınıza çıkmaktayız.

Hedefimiz etkin bir blog olarak ziyaretçilerinin soru ve sorunlarına çözüm bulmaya çalışmak, faydalı makaleler üretebilmektir. Ayrıca ziyaretçilerimiz ile etkileşimli bir blog olmasını hedeflemekteyiz.

Yaşam boyu bir insanın karşılaşabileceği güzellikleri ziyaretçilerimiz ile paylaşmak istiyoruz. Ziyaretçilerimizden de gelebilecek olan ilginçlikleri, güzellikleri, sorunları da blogumuzda paylaşacağız.

Yazı yazmak isteyen, farklı makalelere sahip olabilirim diyebilen değerli arkadaşların da makalelerini yayınlama konusunda asla tereddüt etmeyeceğiz.

Ve mizah.. asla mizahı unutmayacağız. Hayata dair demiştik.. Mizah hayatın vazgeçilmezidir. Mizah yazıları yayınlamaya çalışacağız, fakat kimseye zarar vermeden, kalp kırmadan ve asla hakaret etmeden.

Hayata dair dediğimiz bu blogda alanında uzman kişilerden yardımlar alarak blog yazılarımıza yön vereceğiz.

Söylediklerimizin zor olduğunun farkındayız, fakat kendimizin de farkındayız. Yapabileceğimizi inandığımız için giriştiğimiz bu yoldan asla vazgeçmeyeceğiz. Zorluklar yaşayabiliriz ama pes etmeden üzerine gideceğiz.

Blogumuza gelen her ziyaretçi, vakit getirdiği süre içinde kendini dinlenmiş olarak bulacaktır. Bu amaçlarla yola çıktığımız bu blogun adını burdan esinlenerek bulduk. Dinlendiren bloga gelen herkesin kendini dinlemiş bir şekilde bulmasını sağlamaya çalışacağız.

Blogumuzun en önemli amaçlarından biri de memur ve öğrencilere yönelik duyuru açıklama ve yazıları yazmaktır. Bur şekilde faydalı olmayı düşünmekteyiz.

Umarız ziyaretimize gelen her arkadaşımız memnun bir şekilde ayrılır ve başka arkadaşlarına da bahseder bu güzel blogdan. Yazı yazmak ve insanlara faydalı olamaya çalışmaktan başka bir amacı olamayan bu blogumuzda hoşça vakit geçirmeniz ve aradığınızı bulmanız dileklerimizle hoş çakalın diyoruz 🙂

Teşekkür eder hayata dair bir şeylerim var diyen herkesi blogumuza davet ediyoruz. 🙂

İlgili Linkler:

Hayata Dair’in güncel yazılarını takip etmek isterseniz
https://dinlendiren.blogspot.com/

Sizde ücretsiz blog tanıtımınızı bizimle yapmak isterseniz [email protected] adresinden veya iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Ayrıca diğer Blog Tanıtımlarını incelemek isterseniz lütfen buraya tıklayın…

Yazar Hakkında

hepsiblogger

Hepsi Blogger sayesinde artık tek tek blogger aramak yok. Artık Blogger severler olarak sizler takip ettiğiniz kişilerin neler yaptığına, nasıl bu işe başladıklarına, nasıl bu kadar popüler olduklarına, en popüler ve güncel yazılarına, kendileri hakkında videolarına Hepsi Blogger üzerinden ulaşabileceksiniz.
Hepsiblogger'da Blogunuzu Tanıtmak İsterseniz Tıklayınız

Blogger olmak mı yoksa Vlogger olmak mı havalı?Yazıyı Oku
+ +