Blog Tanıtımları Seyahat

gezginimgezgin.com hepsiblogger.com’da

gezginimgezgin.com

gezginimgezgin.com gezi blogu kurucusu Tülay Yücel, 2015 yılında akademik yaşamdan ayrılıp daha çok gezmeye başladı.

2015 yılı sonunda gezme tutkusunun yanı sıra yazma tutkusu ile gezi blogu olan gezginimgezgin.com sitesini kurdu. Hep daha çok gezmeye ve yazmaya çabalarken,  gezgin ruhlu yakın arkadaşları da deneyimlerini yazmaya başladılar.

Tülay Yücel ve 8 yakın arkadaşı birlikte veya ayrı ayrı geziyorlar ve amatör ruhla güncel yazılarını paylaşıyorlar. Amaç herhangi bir gezi yazısı yazmaktan çok, dünya görüşleri, hayata bakışları benzer, çok okuyan, çok gezen kişilerin farklı gözlerden damıtılarak kişisel gözlemlerini yazmaları.

Yazılar kültür gezisi yapanların ilgisini çekecek şekilde merak ettiğiniz şehirle ilgili tarihi bilgi, şiir, şarkı, film ile zenginleştirilmiş. Ayrıca zengin youtube videoları, blog yazarlarının önerdikleri gezgin filmleri, gezgin kitapları bölümleri de okuyuculara ayrı tatlar katacak şekilde hazırlanmış.

İkinci yılını tamamlamak üzere olan gezi blogu yazıların İngilizce çevirileri de yayınlanmaya başlandı.

İlgili Linkler;

gezginimgezgin.com un güncel yazılarını takip etmek isterseniz tıklayınız

Twitter sayfası için tıklayınız

Facebook sayfası için tıklayınız

Instagram sayfası için tıklayınız

Youtube sayfası için tıklayınız

Yazar Hakkında

hepsiblogger

Hepsi Blogger sayesinde artık tek tek blogger aramak yok. Artık Blogger severler olarak sizler takip ettiğiniz kişilerin neler yaptığına, nasıl bu işe başladıklarına, nasıl bu kadar popüler olduklarına, en popüler ve güncel yazılarına, kendileri hakkında videolarına Hepsi Blogger üzerinden ulaşabileceksiniz.
Hepsiblogger'da Blogunuzu Tanıtmak İsterseniz Tıklayınız

Blogger olmak mı yoksa Vlogger olmak mı havalı?Yazıyı Oku
+ +