Blog Blog Tanıtımları Seyahat

Gezgin Deli Seyahat Blogu hepsiblogger.com’da

Merhaba bugün blog tanıtımında “ Gezgin Deli ” blogunun sahibi Levent Birer ile aşağıdaki röportajı gerçekleştirdik .

Öncelikle biraz Gezgin Deli blogundan bahsedelim: blog; Gezgin Deli’nin seyahat ettiği yerler hakkında bilgiler verdiği ve önerilerde bulunduğu bir blog olarak bizlere rehberlik etmektedir.

Şimdi Levent Bey’in kendini ve blogunu anlattığı röportajımıza geçelim. Keyifli okumalar dileriz 😉

Merhaba Levent Bey, Öncelikle bu röportajı kabul ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Bize Blogger olmak dışında mesleğiniz ve yaptıklarınız hakkında kısaca bilgi verebilir misiniz?

Merhaba Spor akademisi mezunuyum. Türkiye de olduğum dönemler de spor takımları çalıştırmak ve fitness eğitmenliği gibi görevler yaptım. Seyahatlerime işlerim uzun süreli olmadığından istifa ederek çıktım. Artık mesleğim olan Beden Eğitimi öğretmenliği görevime başladım. Bu sabit bir iş olmasından dolayı, artık yaz dönemlerinde uzun seyahatlere çıkacağım.

Blogger olmaya nasıl karar verdiniz? Sizi blogger olmaya yönlendiren nedenler nelerdir?

Blogger olmaya beni çevrem de ki insanlar teşvik ettiler. Ben 2003 yılından beri seyahatler yapıyordum. Hatta 6 aylık Asya seyahatimde bile bir bloğum veya sosyal medya hesaplarım yoktu. Blog ve sosyal medya hesaplarımı 2017 yılında  6000 km’lik bisikletimle yaptığım seyahatimde açtım.

Bize bloğunuzu birkaç cümle ile tanımlar mısınız?

Blog sayfamda gezdiğim yerleri ve önemli bilgileri paylaşmayı seviyorum. Bu paylaşımlar ” Şu şehirde gezilecek 5 yer” , ” Şu şehir de ne yenir” tarzında ansiklopedi bilgisi değil de, havalimanında indikten sonra, geri döndüğüm ana kadar tüm detayları ve pratik bilgileri paylaşmaya çalışıyorum. Tabi ki en ekonomik yolları anlatmaya çalışıyorum. Çünkü ben öyle geziyorum. Gittiğim şehirleri sadece yürüdüğüm ( günlük 30-40 km civarı) ve toplu taşıma kullanmadığım için, şehirler ile ilgili çok fazla detay paylaşıyorum. Ara sokaklarından şehir dışı yerlere kadar her bilgi.

Blogger olarak bu yolda hedefleriniz nelerdir?

Blogger olarak hedefim, daha fazla insana ulaşıp, en ekonomik ve rahat seyahat etmelerine yardımcı olabilmek. Zaten sayfamı ve sosyal medya hesaplarımı bunun için açtım.

Blogger olmak isteyenlere onları yönlendirecek birkaç tavsiye verebilir misiniz?

Blogger olmak gerçekten emek isteyen ve çok zaman alan bir olgu. Eğer bir karşılık beklemeyecekseniz ve yaşadıklarınız ile insanlara destek olmak istiyorsanız, sizleri bekliyoruz.

Son olarak blogger severler sizi nereden takip edebilirler?

Gezgin Deli’nin güncel yazılarını takip etmek isterseniz tıklayınız

Facebook sayfası için tıklayınız

Instagram sayfası için tıklayınız

Levent Bey’e  tekrar teşekkür ediyor, blogunda ve yaşamında kendisine başarılar diliyoruz.

Yeni bloggerlar ile tekrar karşınızda olmak dileğiyle.

Sizde ücretsiz blog tanıtımınızı bizimle yapmak isterseniz [email protected] adresinden veya iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Ayrıca diğer Blog Tanıtımlarını incelemek isterseniz lütfen buraya tıklayın…

Yazar Hakkında

hepsiblogger

Hepsi Blogger sayesinde artık tek tek blogger aramak yok. Artık Blogger severler olarak sizler takip ettiğiniz kişilerin neler yaptığına, nasıl bu işe başladıklarına, nasıl bu kadar popüler olduklarına, en popüler ve güncel yazılarına, kendileri hakkında videolarına Hepsi Blogger üzerinden ulaşabileceksiniz.
Hepsiblogger'da Blogunuzu Tanıtmak İsterseniz Tıklayınız

Blogger olmak mı yoksa Vlogger olmak mı havalı?Yazıyı Oku
+ +