Blog Tanıtımları Seyahat

Çocukluseyahat.com Seyahat Blogu hepsiblogger.com’da

cocukluseyahat

Merhaba bugün blog tanıtımında “ Çocuklu Seyahat ” blogunun sahipleri Ege Bey ve Ecem Hanım ile aşağıdaki röportajı gerçekleştirdik .

Öncelikle biraz blogdan bahsedelim: blog; Ege Bey ve Ecem Hanım’ın çocukları Derinle birlikte yaptıkları seyahatleri paylaştıkları, çocuklu seyahat yapmanın ipuçlarını paylaştıkları eğlenceli olması dışında insana seyahat etmek konusunda ilham veren bir site olarak ön plana çıkmaktadır.

Şimdi Ege Bey’in kendilerini ve bloglarını anlattıkları röportajımıza geçelim. Keyifli okumalar dileriz 😉

Merhaba Ege Bey, Öncelikle bu röportajı kabul ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Bize Blogger olmak dışında mesleğiniz ve yaptıklarınız hakkında kısaca bilgi verebilir misiniz?

Bloggerlık dışında günlük hayatta sıradan insanlarız. Ben (Ege) Mali Müşavir olarak kendi iş yerimde çok yoğun tempoda çalışıyorum. Ecem’de Derin’in istek ve ihtiyaçlarını cevaplamaktan zamanı yetiştiremeyen birisi. 5 yıllık evliyiz ve Adana’da yaşıyoruz.

Blogger olmaya nasıl karar verdiniz? Sizi blogger olmaya yönlendiren nedenler nelerdir?

Blogger olmaya “çocuklu seyahat” için yeterince kaynak bulamadığımız zaman karar verdik. İlk yurtdışı seyahatimiz öncesinde yüzlerce blog okuyup bu sayede çok rahat ettik. Sonra gördük ki bloglar yurtdışına gitmek isteyen birisi için gerçekten çok önemli bir kaynak. Seyahat blogları arasında da çocuklu ailelerin sayısı çok fazla olmadığı için bilgi ve tecrübelerimizi kendimize saklamayıp bunu herkesle paylaşmak istedik. Böylece Çocuklu Seyahat’i açmış olduk.

Bize bloğunuzu birkaç cümle ile tanımlar mısınız?

Blogumuz çocuklu seyahat edenler başta olmak üzere tüm seyahat severlerin yararlanabileceği bilgiler içeren, gittiğimiz yerlerle ilgili A’dan Z’ye her şeyi bulabilecekleri ve seyahat ile ilgili ipuçları verdiğimiz bir sitedir.

Blogger olarak bu yolda hedefleriniz nelerdir?

En büyük hedefimiz ulaşabildiğimiz kadar fazla insana ulaşmak. Sırf çocuklu olduğu için seyahate cesaret edemeyen, nereden başlayacağını bilemeyen bir sürü aile var. Onlara ilham kaynağını olmak en büyük mutluluğumuz.

Blogger olmak isteyenlere onları yönlendirecek birkaç tavsiye verebilir misiniz?

Blogger olmak isteyenlere en büyük tavsiyemiz paylaşmaya hemen başlamaları. Konusu ne olursa olsun söyleyecek birkaç cümleleri, iyi olduğunu düşündükleri bir alanları varsa bunu herkesle paylaşmalılar. Bilgi paylaştıkça değerlidir.

Son olarak blogger severler sizi nereden takip edebilirler?

Blog sitesi: cocukluseyahat.com

Facebook Sayfası İçin:  facebook.com/cocukluseyahat,

Instagram Sayfası İçin: instagram.com/cocukluseyahat

Ayrıca hürriyet yazar kafe’den yazılarına ulaşabilirsiniz.

Ege Bey ve Ecem Hanım’a tekrar teşekkür ediyor, bloglarında ve yaşamlarında kendilerine başarılar diliyoruz.

Yeni bloggerlar ile tekrar karşınızda olmak dileğiyle.

Sizde ücretsiz blog tanıtımınızı bizimle yapmak isterseniz [email protected] adresinden veya iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Ayrıca diğer Blog Tanıtımlarını incelemek isterseniz lütfen buraya tıklayın…

 

 

Yazar Hakkında

hepsiblogger

Hepsi Blogger sayesinde artık tek tek blogger aramak yok. Artık Blogger severler olarak sizler takip ettiğiniz kişilerin neler yaptığına, nasıl bu işe başladıklarına, nasıl bu kadar popüler olduklarına, en popüler ve güncel yazılarına, kendileri hakkında videolarına Hepsi Blogger üzerinden ulaşabileceksiniz.
Hepsiblogger'da Blogunuzu Tanıtmak İsterseniz Tıklayınız

Blogger olmak mı yoksa Vlogger olmak mı havalı?Yazıyı Oku
+ +