Blog

Blogger olmak mı yoksa Vlogger olmak mı havalı?

blogvlog

Önce internet hayatımıza girdi daha sonrada bloglar ve dolayısıyla bloggerlar. Blog yazıp uzmanlık ya da ilgi alanınız hakkında insanları bilgilendirmek artık günümüzde çok popüler bir hobi hatta birçoğumuz için para kazandığımız bir meslek denizli escort haline dönüştü. İnternet dünyası sınırsız seçenek ile dolu. Bir süre sonra yazı yetmez artık hareket lazım diyenler için videolar hayatımıza giriş yaptı ve birde baktık artık vloggerlar hayatımızda. Peki gelelim günümüzün en büyük tartışmasına bizimde yazımızın konusuna; blogger olmak mı yoksa vlogger olmak mı havalı?

Vlogger olmak

Vlogger olmak

Öncelikle şunu belirtmemiz gerekiyor ki artık hız çağındayız ve hayatta birçok şeye yetişmeye çalışıyorken araştırıp, okuma ve eğlenmek kısmında da biraz hızlı olmak işimize geliyor. Belki de günün alışkanlıklarından kaynaklı videolar, bir kesim için çok daha cazip bir araç olmaya başladı. Bu süreçte de hayatımıza vloggerlar dahil oldu. Bizce video çekmek; oyunculuk, ekran ışığı, içerik zenginliği gibi birçok öğeyi içinde barındırıyor ve herkesin başarabileceği bir iş değil. Hele ki birçok takipçiye sahip olup, insanların ilgisini çekebilmek büyük bir başarı.

Bu tabi ki yanlış anlaşılmasın yazının gücü hiçbir zaman hafife alınmamalı, alınamaz da. Blog yazmak her zaman bir ayrıcalık ve yetenek olarak varlığını sürdürecek. Vlogger olarak bir yerlere gelmenizde de blog ile kendinizi desteklemeniz gerektiği görüşündeyiz. Bloglar çağ gelişip yeni iletişim ve paylaşım araçları çıksa da her zaman varlığını sürdürecek bir alan.

Blogger olmak

Blogger olmak

İşin özeti şuanda çağ biraz daha vloggerlardan yana gibi görünse de vlogger olarak bu dünyada yer almak istiyorsanız bile blog yazma kısmı ile de kendinizi desteklemeniz hala blog takip eden kesimi de yanınıza almanıza ve istediğinizden daha fazla kitleye ulaşmanıza yardımcı olacaktır. İster blogger olun ister vlogger olun böyle bir yeteneğe sahip olmak ve çok çalışıp kitlelere ulaşmak bizce başlı başına havalı…

Yazar Hakkında

hepsiblogger

Hepsi Blogger sayesinde artık tek tek blogger aramak yok. Artık Blogger severler olarak sizler takip ettiğiniz kişilerin neler yaptığına, nasıl bu işe başladıklarına, nasıl bu kadar popüler olduklarına, en popüler ve güncel yazılarına, kendileri hakkında videolarına Hepsi Blogger üzerinden ulaşabileceksiniz.
Hepsiblogger'da Blogunuzu Tanıtmak İsterseniz Tıklayınız

Blogger olmak mı yoksa Vlogger olmak mı havalı?Yazıyı Oku
+ +