Blog Tanıtımları Yaşam

Bayan Rosa, Umut Verici İnsan Hikayelerinin Yer Aldığı Yaşam Blogu hepsiblogger.com’da

bayanrosa.wordpress.com, İlginç hayat hikayesi, projesi, hayali olan, umut verici insan hikayelerinin yer aldığı yaşama, insana dair bir çok bilgi bulabileceğiniz bir blog olarak bizlere umut  ve haberler vermektedir.

Bayan Rosa bloğunu ve kendini aşağıdaki gibi tanımlamaktadır:

Bayan Rosa isimli kişisel blogum tamamen ilginç, umut verici insan hikayeleri üzerine kurulu. 3 yıl aktif gazetecilik yapmamın ardından en sevdiğim ve en faydalı haberlerin insan hikayeleri olduğuna karar vererek blogumun içeriğini oluşturdum. İlginç hayat hikayesi, projesi, hayalleri olan insanlara blogumda yer veriyorum. İçeriklerimi bir gazete veya dergi haberi biçiminde yayınlıyor, fotoğraflarla da destekliyorum. Blogumla ilgili detaylı bilgi yazısını ilk yazım olan “Bayan Rosa’dan…” isimli yazıda anlattım.

Benimle çayını, hikayesini, hayalini, acısını, mutluluğunu paylaşan ve bize bizi hatırlatan insanların hayat hikayelerini yazıyorum. Çünkü hepimiz insanız ve her birimizin farklı bir hikayesi var. Hepimiz farklı ailelerden geliyoruz, farklı hayallerimiz var. Farklı hayatlar yaşasak bile hepimiz gülüyoruz, ağlıyoruz, acı çekiyoruz. Mayamız aynı. Hepimiz etten ve kemikteniz, benzer şeyleri hissediyoruz. Rüzgarda savrulan yapraklar gibi hepimiz farklı yönlere savrulsak da bizi savuran rüzgar aynı.

İnsana insanı anlatmanın en iyi yolu yine insan. Bu yüzden ben de hem bir gazeteci olarak hem de keşfetmeyi seven genç bir kadın olarak hepimizin iç içe yaşadığı insanlar hakkında yazmaya karar verdim. Aynı havayı soluduğum, aynı sokaklarda yürüdüğüm, sabahları canhıraş işe veya okula yetişmek için aynı otobüse bindiğim insanlar… Kimisi benimle en özel sırrını, acısını paylaştı, yapmak isteyip de yapamadıklarını, hayallerini paylaştı. Kimisi mücadelesini, kahkahasını, bilgisini, bir bardak çayını, sohbetini paylaştı. Bu yüzden her birinin hikayesi paylaşılmaya ve yazılmaya değer. ”

İlgili Linkler:

Bayan Rosa’nın güncel yazılarını takip etmek isterseniz tıklayınız

Facebook sayfası için tıklayınız

Instagram sayfası için tıklayınız

Twitter sayfası için: tıklayınız

Ayrıca diğer Blog Tanıtımlarını incelemek isterseniz lütfen buraya tıklayın…

Yazar Hakkında

hepsiblogger

Hepsi Blogger sayesinde artık tek tek blogger aramak yok. Artık Blogger severler olarak sizler takip ettiğiniz kişilerin neler yaptığına, nasıl bu işe başladıklarına, nasıl bu kadar popüler olduklarına, en popüler ve güncel yazılarına, kendileri hakkında videolarına Hepsi Blogger üzerinden ulaşabileceksiniz.
Hepsiblogger'da Blogunuzu Tanıtmak İsterseniz Tıklayınız

2 Yorum

  • Blogunuzu zevkle ve merakla takip ediyorum. Takip ettiğim blogların yanı sıra rast gelmediğim birçok güzel blogu da sayenizde keşfedip takip edebilme olanağı bulduğum için çok şanslıyım.

    • Merhaba Yelda Hanım,
      güzel yorumunuz için çok teşekkür ederiz, bünyemize daha fazla blog katmak için çalışıyoruz 🙂 lütfen bizi takipte kalın 🙂

Blogger olmak mı yoksa Vlogger olmak mı havalı?Yazıyı Oku
+ +